Otwarty Marsz Nordic Walking z okazji 100-lecia Szkoły

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców, Absolwentów, Sympatyków Szkoły oraz Miłośników Nordic Walking na OTWARTY MARSZ NORDIC WALKING z okazji 100-LECIA SZKOŁY w MIĘDZYŚWIECIU, który odbędzie się w sobotę - 21 maja 2022r. 

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące marszu oraz dokumenty do pobrania (można również wypełnić dokumenty na miejscu), które należy dostarczyć do biura zawodów w dniu imprezy.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓWhttps://www.pomiaryczasu.pl/

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

REJESTRACJA POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU KOSTNEGO.

Równolegle - w miejscu startu i mety zawodów we współpracy z FUNDACJĄ  DKMS – oddział Katowice przeprowadzimy akcję propagującą przeszczepy szpiku kostnego. Wszystkie zainteresowane osoby pełnoletnie w wieku 18-55 lat  (nie tylko uczestnicy marszu)  będą mogły zgłosić swą gotowość do zostania dawcą szpiku kostnego poprzez wypełnienie pakietu rejestracyjnego i pobranie wymazu z ust. Serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030