Otwarty Marsz Nordic Walking z okazji 100-lecia Szkoły

Przeżyjmy to jeszcze raz…
21 maja 2022 roku przejdzie do historii Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu jako dzień barwny i radosny.
Tego dnia bowiem, pomimo soboty szkoła tętniła życiem. Stało się tak za sprawą zorganizowanych w jednym czasie i miejscu: Otwartego Marszu Nordic Walking z okazji 100-lecia szkoły, Dnia Otwartego dla ósmoklasistów oraz akcji fundacji DKMS promującej przeszczepy szpiku kostnego. Frekwencja dopisała, a to najlepsze podziękowanie dla organizatorów. Mamy nadzieję na kolejne spotkania przy Malinowej w Międzyświeciu.
Zachęcamy do obejrzenia filmików i zdjęć z marszu na szkolnym profilu FB.

FOTORELACJA Z MARSZU NA PORTALU OX.PL:

https://wiadomosci.ox.pl/nordic-walking-w-miedzyswieciu,75700?fbclid=IwAR0MP7MkcgGzcEvMAxize3-_KbGo80cE3gEA37G5Hfynf7vUaTBSgawh3zc

 

ZAPROSZENIE:

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców, Absolwentów, Sympatyków Szkoły oraz Miłośników Nordic Walking na OTWARTY MARSZ NORDIC WALKING z okazji 100-LECIA SZKOŁY w MIĘDZYŚWIECIU, który odbędzie się w sobotę - 21 maja 2022r. 

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące marszu oraz dokumenty do pobrania (można również wypełnić dokumenty na miejscu), które należy dostarczyć do biura zawodów w dniu imprezy.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓWhttps://www.pomiaryczasu.pl/

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

REJESTRACJA POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU KOSTNEGO.

Równolegle - w miejscu startu i mety zawodów we współpracy z FUNDACJĄ  DKMS – oddział Katowice przeprowadzimy akcję propagującą przeszczepy szpiku kostnego. Wszystkie zainteresowane osoby pełnoletnie w wieku 18-55 lat  (nie tylko uczestnicy marszu)  będą mogły zgłosić swą gotowość do zostania dawcą szpiku kostnego poprzez wypełnienie pakietu rejestracyjnego i pobranie wymazu z ust. Serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030