Szukamy 100. par na stulecie Szkoły

W tym roku będziemy obchodzić Jubileusz 100-lecia naszej Szkoły. Jej historia, niepowtarzalna architektura i niezwykły klimat sięgają 1922 roku. W celu uświetnienia tej niecodziennej uroczystości planujemy między innymi opracowanie publikacji obejmujących jej historię. Jeden z jej działów pragniemy poświęcić parom małżeńskim, które zawiązały się w naszej szkole. A jest ich sporo, bo 100 lat to cały wiek historii. Poszukujemy zatem informacji o szkolnych związkach małżeńskich. Do zamieszczenia w monografii konieczne będzie zdjęcie ślubne oraz podanie profilu i lat nauki w szkole. Dziękujemy za udostępnianie, będzie nam łatwiej dotrzeć do wszystkich. Prosimy o przesyłanie informacji na maila: urszula.pasieka@gmail.com

Wkrótce - więcej informacji na temat obchodów Jubileuszu 100-lecia ZSP-T w Międzyświeciu!

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030