Szkolny Dzień Świętego Patryka - 18.03.2024

Z okazji Dnia Świętego Patryka, w poniedziałek 18 marca zorganizowano szkolny konkurs polegający na odszukaniu koniczynek z pytaniami, które umieszczone były w różnych miejscach szkoły. Następnie należało odpowiedzieć na  10 pytań konkursowych związanych z obchodami Saint Patrick's Day, a na koniec wrzucić swoje odpowiedzi spisane na kartkach do specjalnej skrzyneczki. Nad przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki języka angielskiego. W finale tej sympatycznej zabawy słodkie nagrody za poprawne odpowiedzi otrzymali: Nikola Setla, Lena Niemiec, Bartek Wójcik, Kasia Grzybek, Ola Chmielewska, Nikola Cekiera, Justyna Kogut, Nikola Tomosz. Gratulujemy

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030