Młodzież w punkt - wizyta w Urzędzie Pracy

W Urzędzie Pracy w Cieszynie otwarto dla młodzieży szkolnej i absolwentów szkół średnich PUNKT, w którym można zasięgnąć porad odnośnie regionalnego rynku pracy, a także spotkać się ze specjalistami, takimi jak psycholog, prawnik, doradca zawodowy. Można napisać profesjonalne CV, a także uzyskać ciekawe oferty staży i pracy. Punkt zachęca do odwiedzin swoim przyjaznym wnętrzem i profesjonalną obsługą. Otwarty jest w dni robocze w godzinach 8.00-15.00, zaś w czwartek 8.00-17.00. W konferencji otwierającej to ciekawe i potrzebne miejsce uczestniczyła Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Wiktoria Bury oraz opiekun Samorządu Sylwia Hławiczka. Zachęcamy uczniów do odwiedzenia Punktu!

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030