Komiks Oli Lukash na pierwszym miejscu

O ŚPIĄCYCH RYCERZACH W CZANTORII - taki tytuł nosi jedna z baśni Gustawa Morcinka, do której  OLEKSANDRA LUKASH z klasy 3Bg stworzyła komiks. Ola przygotowała komiks w ramach konkursu ogłoszonego przez  Bibliotekę Publiczną w Skoczowie w związku z rokiem morcinkowskim, ogłoszonym przez Radę Miejską Skoczowa. W 2021 roku minęla bowiem 130. rocznica urodzin pisarza.
Praca Oleksandry Lukash zdobyła pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. Początkiem grudnia Ola odebrała dyplom i cenną nagrodę  rzeczową od organizatorów.  Zapraszamy do obejrzenia komiksu w wersji elektronicznej, a Oli jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
 

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030