II Festiwal Dyni w Międzyświeciu, 16 -19.10.2023

W październiku zorganizowano w szkole II Festiwal Dyni. W ramach tej sympatycznej imprezy przewidziano wiele ciekawych działań. Dyniowe dni  przebiegały na smakowaniu pysznych ciast i potraw z dyni, których przygotowaniem zajmowali się uczniowie kierunków gastronomicznych. Można było też obejrzeć różnorakie jesienno-dyniowe aranżacje martwej natury, czy prace plastyczne uczniów wyeksponowane na sztalugach. W plastycznej części festiwalu wykazali się szczególnie uczniowie architektury krajobrazu. Zorganizowano też konkurs na największą i najdziwniejszą dynię oraz każda klasa mogła stworzyć własnego ludka dyniowego. Słowem - dynioteka pomysłów. Polecamy zajrzeć do galerii zdjęć wykonanych podczas festiwalu. Było smacznie, wesoło i artystycznie! Już czekamy na kolejny festiwal!

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030