Festiwal Jabłka - 17 listopada 2022 r.

Była już dynia, to teraz przyszedł czas na jabłko! W czwartek - 17 listopada 2022 r. w ZSP-T w Międzyświeciu zorganizowano Festiwal Jabłka
W wydarzeniu wzięli udział zacni goście:  absolwentka naszej szkoły, artystka, pani Ewa Lazar, Kornelia Lapczyk, właścicielka firmy Show Time, pan Mieczysław Krzempek z Centrum Edukacji Gastrohotel w Skoczowie oraz  fotograf i grafik, pan Patryk Dymkowski.
W ramach Festiwalu Jabłka odbyły się m.in.:  warsztaty bibułkarskie – kwitnąca gałąź jabłoni,  pokaz barmański w stylu Free Style,  wykład z obsługi konsumenta, prezentacja - stół pięknie nakryty, warsztaty z decoupage, prezentacja kierunków kształcenia w ZSP-T oraz na temat uprawy jabłoni, wystawa plakatów promujących wartości odżywcze jabłek, mini zoo w sali biologicznej, degustacja potraw z jabłek,  mini wystawa ciągników rolniczych, quizy w języku angielskim, zabawy sportowe.
W "imprezie jabłkowej" obok uczniów ZSP- T uczestniczyli również ósmoklasiści ze skoczowskich szkół podstawowych (SP - 1, SP - 3, SP - 8 ) oraz z Dębowca. Szkołę przy Malinowej odwiedzili także milusińscy z Przedszkola nr 4 w Międzyświeciu.

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030