Udany dzień w Opolu - 20.09.2022

Wrzesień - to dobry czas na wycieczki. Sezon wycieczkowy zainaugurowała klasa 4 Tag, która pod opieką wychowawczyni pani Krystyny Greń oraz nauczycielki pani Barbary Kożdoń-Zmełty wyjechała do stolicy Górnego Śląska - Opola. W wycieczce wzięło udział także kilku uczniów z innych klas.

Opole jest pięknym, kameralnym miastem z małym rynkiem, który otaczają barwne kamienice. Uczniowie mieli możliwość poznać historię Opola, wsłuchując się w słowa pani przewodnik. Program wycieczki obejmował m.in. zwiedzanie Areny i Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Rynku, franciszkańskiego kościóła Św . Trójcy, a także ogrodów Uniwersytetu Opolskiego. Popołudniową atrakcją było zwiedzanie pięknego ZOO. Dzień wycieczkowy należy zaliczyć do udanych!

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030