Logistycy podczas Dni Otwartych w ATH – 30.09.2022

W ostatni dzień września grupa logistyków z klasy 4Tag uczestniczyła w Dniach Otwartych Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku- Białej. Jak co roku uczelnia otwarła drzwi dla maturzystów i przedstawiła   ofertę edukacyjną. Program zwiedzania obejmował wiele atrakcji. Uczniowie mieli okazję skorzystać m.in. z zajęć w Strefie VR, tzw. wirtualnej rzeczywistości, mogli zobaczyć  inteligentny system transportowy, a nawet wykonać test sprawności psychomotorycznej . Dużą frajdą dla wielu osób była również możliwość sterowania lotem dronów. Być może w przyszłym roku akademickim na  liscie studentow znajdą się absolwenci z Międzyświecia.

Kontakt

Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych
w Międzyświeciu, ul.Malinowa 10
43-430 Skoczów
tel./fax. (33) 8533766, tel. kom. 785916030